Like many people, our Savvy Organic Shopper is tight on time when it comes to making dinner. As such, she is constantly on the lookout for affordable, quick-fix meals that she can feel good about feeding herself and her family. On a recent trip to Publix in Naples, FL, she found just what she was looking for. A family-size box (12 oz.) of Annie’s organic shells and cheese was priced at $3.15; a family- size box (14.5 oz.) of conventional macaroni and cheese was $2.99. Paying just pennies more per serving, she opted for Annie’s, knowing that it would be easy to prepare, and, more importantly, could be trusted to be made without artificial colors, flavors or preservatives. With her family’s health on the line, it’s worth it!